Ubytovanie - Chata Podbanské

Pre našich klientov ponúkame aj možnosť ubytovania na chate na Podbanskom.Popis objektu:
Chata je umiestnená v ihličnatom lese, pri malom jazierku, priamo na území TANAP- u v chatovej oblasti Kokavský most – Podbanské.

Prízemie: terasa, veranda s posedením, chodba, kuchynka (plynový varič, teplá voda), kúpelka so sprchou, WC, spoločenská miestnosť s krbom(1 lôžko, 3 prístelky).

Poschodie: dve trojlôžkové izby s jedným prístelkom a jedna izba s dvoma trojmiestnymi ložkami. V objekte nájdete aj rádio, náradie na opekanie, gril, hojdaciu sieť, spoločenské hry bedminton, volejbalovú sieť, lopty. Vykurovanie chaty a hriatie vody je zabezpečené ústredným kúrením a krbom. Elektrika (12V) je zo zálohovacích akumulátorov dobíjaných turbínou. (osvetlenie, rádio, autonabíjačka na telefón). Možnosť pripojenia elektrocentráli. V celom objekte chaty je prísny zákaz fajčiť !!!

Pri chate je v lete možnosť posedenia vonku či opekania, je tam ohnisko so sedením, hojdačkou a ihriskom. K chate patri aj jazierko s člnom. Parkovať sa dá priamo pri chate. Na chatu je možné prísť i s čistotným psom, 10 minút (pešo) od chaty je autobusová zástavka a potraviny, ktoré sú otvorené celoročne. Autobusy chodia pomerne často na Štrbské Pleso do Popradu i na Liptov.

Kúpanie: Hotel Permon Podbanské 4 km, termálne kúpalisko Liptovský Ján 18 km, Lipt. Mara, Aqapark TATRALANDIA Lipt. Mikuláš 22 km Bešeňová 50 km, na rieke Belá rafting 200 m. Lyžovanie: Podbanské 4 km (3 x 300 m), Štrbské Pleso aj s nočným lyžovaním 25 km.

Okolie: Skanzen Pribylina 5 km, salaš 1 km, výborná turistika, priamo od chaty (Západné Tatry, Bystrá Baranec, Kriváň), Demänovské jaskyne 32km, archeologické nálezisko Havránok (osídlenie Keltmi) 35 km, hrad Liptovský Hrádok 15 km. V okolí chaty bohatý výskyt húb, čučoriedok a brusníc.

Cena:
Leto: 50€/objekt/noc
Zima: 67€/objekt/noc (november – marec)
Týždeň: 250€
Pes: 3€ (len na vlastnú zodpovednosť)
kapacita: 1 – 12 komfort , každá ďalšia osoba príplatok 8,5€/noc , max 18 osôb.